top of page

Dbam o wygodę, zapewniam logistykę, ale przede wszystkim chcę pokazać świat prawdziwy, a nie z okna turystycznego autobusu, dlatego zazwyczaj podróżuję różnymi środkami transportu od publicznego po wynajęte "jeepy". 

Miejsca, w których prowadzę wyprawy znam jak własną kieszeń. Ścieżki, którymi chodzę z grupą przewędrowałam wielokrotnie. Wszystkie hotele oglądam osobiście, a czasami nawet sama ścielę łóżka! :-)

Bezpieczeństwo w górach wysokich jest dla mnie szczególnie ważne, dlatego dbam o odpowiednie przygotowanie i aklimatyzację podczas wyprawy. Przykładam do zdrowia i dobrego samopoczucia szczególną uwagę.

 

Cieszę się, że wyjazdy ze mną są dobrze wspominane przez uczestników. Największą satysfakcję mam, kiedy widzę te same twarze na kolejnych wyprawach.

Przeczytaj opinie o wyprawach ze mną i zabierz się w niezapomnianą podróż!

MJON-0519-AC-DSC07392.jpg

Annapurna Circuit

Trekking dookoła pasma Annapurny w Himalajach Nepalu. Szlak wiedzie przez przełęcz Thorung La (5416m. n.p.m.) dotykając skraju plateau tybetańskiego

_MJO5365.jpg

K2 i Nanga Parbat

Trekking w Pakistanie pod K2 (8611m) i Broad Peak prowadzący przez lodowiec Baltoro przejście przez Gondogoro La (5600m) oraz wędrówka pod Nanga Parbat (8126m)

_DSC6927-7.jpg

Everest BC & Gokyo

Trekking w rejonie Mt. Everestu w Nepalu z wizytą w bazie (EBC) oraz wejściem na Gokyo RI (5357m n.p.m.)

Kanchenjunga.jpg

Kanczendzonga

Trekking we wschodnim  Nepalu, region Taplejung, do baz Kanczendzongi, trzeciej co do wysokości góry na świecie, na której na zawsze pozostała Wanda Rutkiewicz

_DSC6413.jpg

GOKYO Lakes

Trekking w rejonie Mt. Everestu w Nepalu, wejście na Gokyo Ri 5357 m n.p.m. z widokiem na Mt. Everest, Lhotse, Cho Oyu i Makalu

_MJO6995.jpg

EBC trek

Krótki trekking do bazy pod Mt. Everestem w Nepalu z nepalskim przewodnikiem

_MJO6901.jpg

Island Peak/ Lobuche

Marzysz o wejściu na sześciotysięcznik, chcesz zobaczyć himalajską panoramę z wyższej perspektywy?

Czasami prowadzę takie wyprawy. Daj znać. Zostaw na siebie namiar.

bottom of page